Dzień Babci i Dziadka

21 i 22 stycznia to wyjątkowe daty w kalendarzu, jedne z najsympatyczniejszych i najmilszych dni w roku – Dzień Babci i Dzień Dziadka. Z tej to właśnie okazji odbyła się wspaniała uroczystość przygotowana przez uczniów klas I – III. Wszyscy dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły mnóstwo wysiłku i zaangażowania w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek oraz podziękować dziadkom za cierpliwość, zrozumienie i troskę, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swoich wnuków oraz dziękujemy za tak liczne przybycie. Serdeczne podziękowania za pomoc w zorganizowaniu tej wspaniałej uroczystości składamy również wszystkim zaangażowanym mamom– K. Lewoń, U. Jureczka, I. Dola.

 

 

Dodaj komentarz