Spotkanie z Waldemarem Cichoniem

Życie z kotem jest źródłem nieustającej inspiracji – powiedział Simon Tofield, a potwierdzeniem tych słów jest Cukierek! To kot rozrabiaka, a zarazem urocze stworzenie z nieprzeciętnym charakterkiem z książeczek dla dzieci autorstwa Waldemara Cichonia.
W środę 26 września 2018 starsza grupa przedszkolaków oraz uczniowie klas I-IV mieli okazję poznać ojca przygód Cukierka. Pisarz opowiedział historię powstania książeczek, kto i co było inspiracją do pisania oraz przeczytał jedną z najnowszych przygód Cukierka. Oczywiście były pytania i odpowiedzi, autografy i pamiątkowe zdjęcia.
Spotkanie miało przybliżyć czytelnikom bohatera Cukierkowej serii i pracę pisarza, ale przyniosło jeszcze przesłanie: CHCIEĆ TO MÓC, a marzenia nakręcają czyny. Marzeniem Waldemara Cichonia było pisanie książek i ………pisze!

Dodaj komentarz