SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

„ 6 grudnia – jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie. Dźwiga swój worek niezmordowanie i każde dziecko prezent dostanie”.

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci na całym świecie, więc i uczniowie naszej szkoły z niecierpliwością czekali na Jego wizytę. W oczekiwaniu na przybycie Św. Mikołaja dzieci obejrzały przedstawienie mikołajkowe, przygotowane przez uczniów klasy III, pt. „Mikołajkowa przemiana”, z którego dowiedziały się, że zawsze warto być grzecznym i pomagać innym. W końcu dzieci usłyszały ten długo wyczekiwany dźwięk dzwoneczków, które słychać było już z daleka i do naszej sali z workiem pełnym prezentów wszedł Święty Mikołaj. Św. Mikołaj rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w szkole, a na zakończenie wszystkim osobiście wręczał prezenty! Oczekiwana cały rok wizyta Św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła dzieciom wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczniów. A niektórzy z nich pewnie już od jutra nie będą mogli doczekać się Jego kolejnej wizyty. (Organizatorki – K. Lewoń, I. Dola)

Dodaj komentarz