Rozpoczęcie Roku Szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

 

2 września 2019 r. po Mszy św. spotkaliśmy się na sali gimnastycznej, aby rozpocząć rok szkolny 2019/2020. Dyrektor Roman Pinoczek przywitał uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły, życząc wszystkim wielu sukcesów oraz zapału do pracy w tym nowym roku szkolnym. Następnie głos zabrali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego i uczniowie klasy III, którzy pod kierunkiem P. Katarzyny Lewoń wierszem i piosenką pożegnali wakacje oraz wprowadzili nas w nowy rok szkolny. Później wychowawczynie klas I a – P. Iwona Dola i I b – P. Agnieszka Zawadzka oraz dyrektor szkoły wręczyli pierwszoklasistom „rogi obfitości”, czyli śląskie „tyty”. Po oficjalnym rozpoczęciu roku uczniowie udali się do klas na spotkanie ze swoimi wychowawcami.

Wszystkim uczniom życzymy udanego roku szkolnego, jak najlepszych ocen, wielu sukcesów oraz owocnego odkrywania i pogłębiania swoich zainteresowań. Powodzenia!

Dodaj komentarz