INFORMACJE DOTYCZĄCE ROZPOCZĘCIA ROKU PRZEDSZKOLNEGO

Dnia 2 września 2019 r. Rozpoczynamy Nowy Rok Przedszkolny 2019/2020

Informujemy, że Przedszkole jest czynne od 7.00 do 16.00

Posiłki w Przedszkolu :

Śniadanie 8.30

Obiad 12.00

Podwieczorek 14.00

W dniu 2 września (poniedziałek) dzieci powinny mieć zmienne obuwie (kapcie) oraz ubrania zmienne w worku najlepiej podpisanym np. koszulka, spodnie związane jest to z różnymi wypadkami, przygodami, które dzieciom towarzyszą podczas zabawy lub jedzenia i picia. Każdy z Przedszkolaków będzie miał swoją szafeczkę podpisaną i zmienne ubranie prosimy zostawić w szafce dziecka.

Prosimy również , aby dzieci przyniosły (podpisany) kubeczek, szczoteczkę oraz pastę.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji Roku Przedszkolnego 2019/2020 przekazane będą na zebraniu organizacyjno-informacyjnym, które odbędzie się we wrześniu, o którym Państwo zostaną wcześniej poinformowani.

Dodaj komentarz